mapa lowisk

Łowisko Specjalne Kwiecewo

Składa się z trzech oddzielnych stawów o łącznej powierzchni około 120h, które powstałe w wyniku zalania łąk.  Łowisko idealne dla wszystkich, mimo podziału na 3 główne gatunki (Karp, Sum, Szczupak) zbiorniki są obfite w inne ryby takie jak Karaś, Lin, Płoć, Okoń, Wzdręga. Na każdym ze stawów obowiązuje regulamin ogólny oraz wyszczególniony dla danego typu łowiska. Auta parkujemy w wyznaczonych do tego miejscach.

mapa karp

ŁOWISKO KARPIOWE


Średni zbiornik przeznaczony głownie do połowu karpii. W wodzie pływają piękne okazy o wadze przekraczającej 20kg, a aktualny rekord to 26,1kg. Zarybiany Karpiem, Karasiem i Linem. Na tym obiekcie zakazany jest połów z łodki. Środki pływające dozowolne tylko w celu sondowania/nęcenia i wywożenia zestawów.

mapa sum

ŁOWISKO SUMOWE


Najmniejszy zbiornik z największymi rybami. Na tej wodzie sumy odnalazły się doskonale i jest ich naprawdę dużo. Jest to efekt zarybień poprzedniego właściciela. Oficjalny rekord to Sum o wadze 16kg, ale podobno były łowione okazy powyżej 40kg. Sum ma tu doskonałe warunki i nie wymaga dodatkowych zarybień. Na tym obiekcie zakazany jest połów z łodki. Środki pływające dozowolne tylko w celu sondowania/nęcenia i wywożenia zestawów.

mapa szczuapk

ŁOWISKO SZCZUPAKOWE


Uwaga! W sezonie 2019 nieczynne.
Jest to najwiekszy obiekt ze wszystkich, przeznaczony głównie dla spiningistów i łowiących z łódki. Sukcesywnie będzie zarybiany Szczupakiem, Sandaczem i Okoniem. 


Drukuj